Top Cat

Top Cat

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Top Cat za darmo

Jesteśmy wielkimi miłośnikami popularnej kreskówki zatytułowanej Top Cat, dlatego też z radością przyjęliśmy wypuszczenie na rynek w 2012 roku przez firmę Blueprint maszyny slotowej opartej o tę właśnie animację. Jak łatwo się spodziewać, nosi ona tytuł Top Cat online i należy do slotów wideo. Dzisiaj zamierzamy zaprezentować Ci tę grę, jej szczegółową recenzję i opis wszystkich jej najważniejszych zasad. Zapraszamy więc do przeczytania naszej publikacji na ten temat!

Ponadto zauważ, że specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tę grę w wersji demonstracyjnej, która dostępna jest dla wszystkich naszych użytkowników bez żadnych ograniczeń. Możesz grać w Top Cat slot demo na dowolnym urządzeniu – czy to laptopie, czy to smartfonie, bez znaczenia. Nie musisz spełniać żadnych warunków specjalnych, logować się na naszej stronie, podawać swoich danych lub adresu e-mail, nie oczekujemy od Ciebie opłacania dostępu do strony z grami, czy też zapisywania się do newslettera. Po prostu wybierasz sobie tytuł, w jaki chcesz pograć, a następnie dobrze się bawisz kręcąc bębnami bez żadnych ograniczeń. Jeśli będziesz chciał kiedyś w przyszłości wypróbować możliwości gry Top Cat, to na pewno docenisz tę możliwość, którą Ci właśnie udostępniamy zupełnie za darmo. Wykorzystaj to!

Cechy automatu do gry Top Cat

Fani kreskówek powinni koniecznie zwrócić uwagę na opisywaną przez nas dzisiaj grę firmy Blueprint. W 2016 roku wykupiła ona licencję na znany film animowany Top Cat, efektem czego jest Top Cat automat, który jest bohaterem naszej recenzji. Jest to typowy slot wideo mający 5 bębnów po 3 symbole na każdym z nich. W oknie gry poprowadzone zostało 20 aktywnych linii wygranych, a sama gra cechuje się średnią zmiennością oraz dosyć niską wartością wskaźnika opłacalności (RTP, czyli Return to Player) wynoszącym zaledwie 92,48%.

Do obstawiania zakładów mamy dostępne kwoty od 0,2 monety do 500 monet. Rozgrywkę uatrakcyjniają nam niezwykle liczne funkcje specjalne. Mamy tutaj na przykład grę bonusową, symbole bonusowe, darmowe spiny, symbole z tajemnicą, Wildy w wielu odmianach, darmowe re-spiny, oraz Scattery. Ale najważniejszą cechą tej gry jest bez wątpienia obecność progresywnej puli nagród, czyli jackpota!

Warto nadmienić w tym miejscu także to, że w Top Cat możemy grać na dowolnym urządzeniu z przeglądarką WWW obsługującą standardy HTML5 i JavaScript. Na przykład Firefox, Chrome, Opera, Vivaldi, Safari, Edge… także w wersjach mobilnych!

Jak się gra w Top Cat?

Top Cat gra cechuje się dokładnie taką oprawą graficzną, jakiej możesz spodziewać się po tytule opartym o popularny serial animowany. Cała grafika w tej grze ma komiksowy styl z licznymi nawiązaniami do bajki o tym samym tytule, podobnie wygląda też kwestia udźwiękowienia gry.

Obsługa jest niezwykle prosta – wystarczy wybrać kwotę zakładu na spin, a potem kliknąć w przycisk SPIN symbolizowany przez kosz na śmieci. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tej grze, to zwróć uwagę na pomarańczowy przycisk PAYTABLE. Po jego kliknięciu na ekranie otworzy się wbudowany w grę Top Cat samouczek dla graczy.

Opcje dodatkowe w automacie Top Cat

Grając w Top Cat za darmo możesz z łatwością poznać wszystkie opcje specjalne tej wspaniałej gry. A jest ich naprawdę sporo – na przykład zbierając korony podnosisz mnożnik wygranej. Szkielet ryby na talerzu to Wild zastępujący inne symbole. Symbol Bonus na bębnach 1, 3 i 5 oznacza wygranie gry bonusowej. Ponadto w losowych momentach podczas rozgrywki możesz uzyskać Wildy specjalne takie jak Choo’s Piano Wilds, Benny’s Colossal TV, Brain’s Water Wilds, a także Spook’s Mice is Nice. Dostępny jest także symbol dodatkowy Beware of Dibble pod postacią policjanta. Poza tym mamy tutaj jeszcze re-spiny, darmowe spiny oraz oczywiście progresywną pulę nagród, czyli jackpota. A tak prezentuje się tabela wygranych w tej grze.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Ości na talerzu (Wild) 2 50 200 500
Kot na tle niebieskim i na żółtym 20 80 300
Kot na tle błękitnym 2 40 100 400
Kot na tle czerwonym i zielonym 10 60 200
As (A) i Król (K) 4 40 100
Dama (Q) i Walet (J) 4 10 50

Top Cat – podsumowanie

Uważamy Top Cat za świetną maszynę slotową, naszym zdaniem firma Blueprint naprawdę stanęła na wysokości zadania! Pomimo wielu lat na karku grafika w tej grze wciąż wygląda atrakcyjnie i świeżo, oprawa dźwiękowa jest doskonała, a całość daje w efekcie znakomitą maszynę slotową, w którą można grać godzinami. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów kreskówki, ale dla wszystkich miłośników automatów do gier w online kasynach!

FAQ

Czy jest gdzieś dostępna gra Top Cat w wersji demo?

Jeśli chciałbyś zagrać w opisywaną przez nas dzisiaj grę hazardową bez płacenia, by móc ją lepiej poznać, to mamy dla Ciebie propozycję, która Cię zapewne zainteresuje. Otóż udostępniamy na naszej stronie Top Cat bez rejestracji w wersji demonstracyjnej. Jest to ta sama gra, jaką spotkasz w kasynach online, ale oparta o wirtualną walutę. Niczego w niej nie wygrasz, ale też nie musisz płacić za granie - potraktuj to na przykład jako świetny trening!

Czy maszyna slotowa Top Cat oferuje darmowe spiny do wygrania?

Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Top Cat automat do gry dysponuje bardzo rozbudowaną funkcjonalnością dodatkową, co jest zresztą typowe dla gier firmy Blueprint. Mamy tutaj na przykład symbole bonusowe, Wildy, Scattery, jackpota oraz właśnie darmowe spiny. Zagraj w wersję demo dostępną na naszej stronie, by się dowiedzieć, jak możesz je aktywować.

Czy automat Top Cat pozwala się szybko wzbogacić dzięki grze?

Grając w Top Cat na prawdziwe pieniądze korzystasz ze średniej zmienności i raczej niskiego współczynnika RTP wynoszącego zaledwie 92,48% - a to nie są parametry przekładające się na zapierające dech w piersiach wygrane. Ale zauważ, że ten tytuł dysponuje dodatkowo progresywną pulą nagród, zwaną potocznie jackpotem. Jeśli więc trafisz jackpota, to stan Twojego konta może się radykalnie zmienić!

Czy trzeba pobrać Top Cat na smartfona, żeby zagrać w tę grę?

Firma Blueprint od samego początku swojej działalności stawia na nowoczesne technologie takie jak HTML5 i JavaScript do tworzenia swoich gier, co zapewnia im doskonałą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń - także mobilnych. Zagraj w Top Cat za darmo na naszej stronie, by przekonać się o tym, czy na Twoim smartfonie ta gra zadziała i czy zapewni Ci płynną oraz komfortową rozgrywkę.