Twin Spin

Twin Spin

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Twin Spin gra online

Twin Spin automat to emocjonująca gra z klasyczną oprawą w stylu vintage od szwedzkiej firmy NetEnt, prawdziwego giganta na rynku gier slotowych. Marka może pochwalić się ponad 20-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Podobnie jak pozostałe sloty od tego dostawcy, Twin Spin automat do gry charakteryzuje się ciekawymi opcjami bonusowymi i możliwością trafienia wysokich wygranych, czyli tym, co gracze lubią najbardziej.

Pod względem wizualnym slot nawiązuje do klasycznych maszyn typu jednoręki bandyta, tak popularnych w II połowie minionego stulecia. Nie ma tu charakterystycznego tematu przewodniego, a na bębnach znajdziemy symbole karciane, a także najpopularniejsze motywy z tradycyjnych owocówek: wisienki, szczęśliwą siódemkę, diament czy napis BAR.

Zanim rozpoczniemy prawdziwą grę warto wypróbować slot 777 Twin Spin za darmo na naszej stronie internetowej. Wersja Twin Spin demo jest dostępna dla wszystkich użytkowników bez rejestracji.

Twin Spin – podstawowe funkcje

Twin Spin jest klasycznym kasyno slotem ze standardową siatką: 5 bębnów x 3 rzędy oraz 243 liniami wypłat. Wysokość zakładu definiują dwie wartości:

  • Poziom (od 1 do 10, przy czym 1 oznacza 25 monet, a 10 – 250),
  • Wartość monety (od 0,01 do 0,5).

Łatwo więc policzyć, że minimalny zakład wynosi 0,25, a maksymalny – 125 monet. Najwyższa wygrana to 9 720 x wartość zakładu.

W grze znajdziemy atrakcyjne bonusy (chociaż nie ma ich przesadnie dużo), m.in. symbol Wild, który zastępuje dowolny symbol w grze oraz wygodną funkcję Autoplay. Zabrakło natomiast symbolu Scatter, darmowych obrotów oraz opcji gry wieloosobowej. Tak jak wiele slotów od NetEnt, Twin Spin współpracuje zarówno z Androidem, jak i systemem iOS, a w grę możemy zagrać na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym. Wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP) prezentuje się nieźle: 96,56%.

Zasady gry na automacie Twin Spin

Wszystkie przyciski, których używamy w grze znajdują się w dolnym pasku ekranu. Grę na automacie Twin Spin online rozpoczynamy od ustawienia poziomu (Level) i wartości monety (Coin Value). W polu Bet wyświetla się ilość obstawianych monet, natomiast w polu Coins widzimy aktualne saldo. Obroty bębnów aktywuje okrągły środkowy przycisk. Na lewo od niego znajdują się ustawienia Autoplay, a na prawo przycisk Max Bet, pozwalający od razu wybrać maksymalną wartość zakładu.

Zanim rozpoczniemy grę w Twin Spin na prawdziwe pieniądze, powinniśmy oczywiście dokładnie zapoznać się z regulaminem i szczegółowymi funkcjami gry (np. testując Twin Spin bez rejestracji). Możemy to zrobić wciskając malutką i dość słabo widoczną ikonkę znaku zapytania na samym dole ekranu. Natomiast tabele wypłat sprawdzimy klikając w okrągły przycisk z symbolem ‘i’ z lewej strony ekranu.

Tradycyjnie wygraną oznacza trafienie 3 identycznych symboli na przylegających do siebie bębnach licząc od lewej do prawej, a wygrane dla najwyższego zakładu prezentują się następująco.

x3 x4 x5
Diament 50 250 1000
Siódemka 30 150 500
BAR 15 100 400
Dzwonek, Wisienki 10 75 250
A, K, Q 4 15 40
J, 10, 9 3 10 25

Bonusy w Twin Spin

Opcji bonusowych w Twin Spin być może nie ma zbyt wiele, ale są za to dość oryginalne i w zupełności wystarczą do zapewnienia emocjonującej rozgrywki.

  • Napis Wild, pojawiający się wyłącznie na bębnach nr 2, 3, 4 i 5, może zastąpić dowolny symbol w grze.
  • Bonus w postaci „bliźniaczych obrotów” to tak naprawdę najważniejsza funkcja tej gry. Podczas każdego obrotu symbole na dwóch przylegających do siebie bębnach są identyczne. Może się jednak zdarzyć, że liczba takich samych bębnów wzrośnie do 3, 4 lub nawet 5, pozwalając tym samym na zgarnięcie ogromnej wypłaty.

Trafienie 5 identycznych bębnów jest kwestią losową i niestety nie mamy na to żadnego wpływu, ale i tak warto uzbroić się w cierpliwość i grać dla tej chwili, bo oznacza ona iście epicką wypłatę.

Podsumowanie recenzji

Nieco staromodna szata graficzna Twin Spin nie oznacza wcale, że czeka nas monotonna gra. Wręcz przeciwnie, na wskroś współczesne, zaawansowane funkcje bonusowe zapewnią porządną dawkę emocji i rozrywki. Gorąco polecamy nie tylko fanom lat 90. czy 80.