Wheel of Fortune

Wheel of Fortune

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Koło fortuny czy automaty do gry? Dlaczego tego nie połączyć? Twórcy gry, firmie IGT udało się to wykonać zaskakująco dobrze. W świetle reflektorów z komentarzem lektora rozkręcamy spiny i szarpiemy za koło fortuny. Standardowa gra to klasyczny automat, dopiero symbole koła fortuny je aktywują. Samo koło fortuny może przynieść wiele różnych korzyści. Wszystkie omawiamy dokładnie w sekcji Premie i Bonusy bez depozytu. Automat posiada także możliwość wygrania Mega Jackpota, ale w Wheel of Fortune demo jest on nieaktywny.

U nas możesz zagrać w Wheel of Fortune bez rejestracji. Gra która posiada tak wiele różnych premii, niespodzianek i bonusów powinna być dobrze poznana, zanim zaczniesz grę na pieniądze. Dobre poznanie funkcjonalności może okazać się kluczowe w grze na serio Wheel of Fortune maszyna hazardowa na prawdziwe pieniądze. Grać na pieniądze można w kasynie online. Tam również zostanie aktywowany Mega Jackpot.

Cechy slotu Wheel of Fortune

Wheel of Fortune automat do gry to połączenie klasycznego automatu do gry z kołem fortuny. Pomimo tego, że slot przez IGT został nazwany kołem fortuny to jednak częściej będziemy obracać bębnami niż kołem. Slot posiada 5 bębnów i 20 linii wygrywających działających tylko od lewej do prawej. Ilość żetonów wynosi zawsze 40. Co ciekawe modyfikujemy wartość jednego co przekłada się na wysokość zakładu całkowitego. Minimalny zakład wynosi 0,4 kredytu. Maksymalnie jest to 800 kredytów.

Współczynnik RTP to tylko 92,55%. W porównaniu z innymi grami jest to słaby wynik. Gra broni się jackpotem, który może przynieść znaczną wygraną. W grze występuje symbol wild, ale tylko po wylosowaniu na kole fortuny. Scatter będzie aktywował wspomniane koło fortuny a jego ilość będzie determinowała pola na tym kole.

W trybie automatycznym możemy wskazać tylko ilość obrotów. Gra nie występuje w trybie wieloosobowym. Wersja mobilna gry działa bardzo dobrze. Wheel of Fortune gra powstała w technologii HTML5, która sprawia, że gry działają pod wszystkimi współczesnymi systemami operacyjnymi urządzeń przy użyciu samej przeglądarki.

Zasady gry Wheel of Fortune

Na pierwszy rzut oka gracz ma wrażenia przytłoczenia nadmiarem informacji. Na środku znajdują się bębny, po lewej stronie widoczna część koła fortuny. W samym prawym górnym rogu jest mały przycisk “Help”, który wyświetla zasady gry. Należy się z nimi dobrze zapoznać szczególnie w tej grze, ponieważ posiada dużo różnorodnych bonusów.

Bębny obracamy żółtym przyciskiem znajdującym się po prawej stronie automatu. Tuż nad nim jest mniejszy przycisk z plusem odpowiadający za uruchomienie gry automatycznej. Wybór zakładu jest możliwy na dolnym pasku. Plusem i minusem zmieniamy wartość żetonu i od razu całkowitego zakładu. Saldo gracza jest widoczne w polu Balance. Linie wygrywające można podejrzeć pod przyciskiem “paytable”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Pozostałe przyciski znajdujące się na górnym pasku nie są istotne dla gracza i lepiej ich nie klikać bo można przez przypadek wyłączyć swoją grę.

Premie i nagrody w Wheel of Fortune

Wheel of Fortune automat posiada wiele funkcji bonusowych. Te które występują podczas regularnej gry jackpot to scattery aktywujące koło fortuny. Są 3 poziomy aktywacji koła:

  • 3 scattery uruchamia koło fortuny,
  • 4 scattery to super koło fortuny,
  • 5 scatterów odpowiada za uruchomienie ultra koła fortuny.

Nagrody dla standardowego koła fortuny to do 6 tajemniczych symboli, 3 respiny, 3 bębny WILD, jedno pole Mega Jackpot oraz mnożniki zakładu x3, x4, x5, x6, x7, x8 i x10. Super koło fortuny może wylosować do 11 tajemniczych symboli, 4 respiny, 4 bębny WILD, pole Mega Jackpot i mnożniki x15, x20, x25, x30, x35, x40 i x50. Ultra koło fortuny to aż do 14 tajemniczych symboli, 5 respinów, 5 bębnów WILD, pole Mega Jackpot i mnożniki wynoszące x75, x100, x125, x150, x175, x200 i x250.

Po wylosowaniu pola na kole fortuny wygrane zostają przenoszone na część slotu za darmo. Tajemnicze symbole zastępują symbole koła fortuny oraz kilka dodatkowych zgodnie z poziomem aktywacji koła. Następnie tajemnicze symbole zmieniają się w jeden konkretny z puli symboli w grze generując wiele linii wygrywających. Bębny WILD są tworzone tam gdzie wcześniej występował scatter. Wild rozszerza się na cały bęben pokrywając pozostałe symbole.

W trakcie respinów wszystkie scattery zmieniają się w symbole WILD i wtedy następują dodatkowe obroty. Te symbole WILD nie rozszerzają się już na cały bęben. Mnożniki działają standardowo i mnożą te kombinacje, które stworzyły linie wygrywające przed rozkręceniem koła fortuny.

Gdy wylosowane zostanie pole Mega Jackpot koło fortuny zmienia się w koło z 24 kopertami. W kopertach znajdują się wygrane pieniężne oraz w zależności od poziomu koła fortuny odpowiednia ilość szans na wygranie Jackpota. Zwykłe koło fortuny zawiera jedną szansę, super koło dwie szanse a ultra koło fortuny 3 koperty zawierające główną nagrodę. Poniższa tabela zawiera wygrane dla zakładu całkowitego wynoszącego 40 kredytów.

Symbol x5 x4 x3
Wild 600 60 30
Samolot 150 50 15
Jacht 125 45 15
Samochód sportowy 90 30 10
pierścionek 80 30 10
A 60 20 5
K 55 20 5
Q 50 15 5
J 45 15 5

Wheel of Fortune –  naszym zdaniem

Wheel of Fortune to niespotykana gra. Łączy w sobie wydawać by się mogło dwie niepołączalne gry. W dodatku robi to tak płynnie, że funkcjonalności obu dobrze się uzupełniają. Slotem uruchamiamy koło a z niego premie wracają do automatu.

Dzięki IGT możemy zagrać w tę hybrydę dwóch gier. Wiele różnych opcji bonusowych powoduje, że trzeba naprawdę długo zagrać, aby poznać je wszystkie. Bardzo dobrze, dzięki temu gra się nie nudzi nawet po dłuższym obcowaniu. W grze na pieniądze zmysły rozbudza dodatkowy Jackpot, który jest główną nagrodą. Jedynie drobną uwagę można mieć do niskiego RTP, które znacznie odbiega od współczesnych gier.

FAQ

Czy można grać w Wheel of Fortune za darmo?

Tak, Wheel of Fortune jest dostępny za darmo na naszej stronie internetowej.

Czy Wheel of Fortune posiada opcje bonusowe, darmowe spiny?

Ta gra posiada bardzo dużą ilość opcji bonusowych, które generowane są na kole fortuny.

Czy da się wygrać pieniądze grając w Wheel of Fortune online?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w kasynie online. Tam również zostanie aktywowany Mega Jackpot.

Czy koniecznie muszę pobrać Wheel of Fortune slot, żebym mógł zagrać?

Gra bardzo dobrze działa w przeglądarce, nie trzeba nic pobierać.