Wild Jack

Wild Jack

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

Wild Jack slot od Wazdan

Westernowa gra owocówka od Wazdan to jest to, na co na pewno wielu fanów tego producenta czekało. Wild Jack nie tylko pozwala nam na grę na aż 27 zwycięskich liniach, ale również wybiega ze swoimi symbolami daleko przed owocową konkurencję. Wśród symboli bowiem znajdziemy to, czego można się spodziewać po westernowych klimatach. Gwiazda szeryfa czy znak „bar” znany z filmów o dzikim zachodzie nie raz pojawi się podczas waszych darmowych losowań.

Dobrze słyszeliście, darmowych losowań. U nas możecie zagrać w automaty za darmo i bez żadnych kosztów w slot Wild Jack. Nie musicie się również rejestrować, wszystkie gry na naszej stronie dostępne są bez konieczności logowania. Żeby zagrać w dowolną grę slotową na naszej stronie, jedyne co musisz zrobić to odnaleźć ją w naszym menu. Nie musisz się obawiać o swoje saldo. Żeby załadować je do maksimum, po prostu odśwież stronę w przeglądarce.

Funkcje oraz inne specyfikacje techniczne Wild Jack

Wazdan nie zostawił gracza na pastwę losu. Szczególnie jeśli mowa o możliwości automatycznej rozgrywki. Wystarczy, że przytrzymacie przycisk rozpoczęcia gry i losowania odbywać się będą bez konieczności ciągłego klikania. Niezbędne jest jedynie trzymanie przycisku rozpoczęcia gry. Żeby zatrzymać automatyczną grę, wystarczy puścić przycisk. Niestety Wild Jack nie daje nam ani rundy bonusowej, ani darmowych spinów. Opcja multiplayer również jest niedostępna w tej grze tak jak i jackpot. Na całe szczęście istnieje wersja mobilna, więc możemy cieszyć się tą grą nie tylko na naszych komputerach, ale również tabletach i oczywiście smartfonach.

Producentem tej gry jest Wazdan, sama gra zalicza się do grona klasycznych slotów. Ilość zwycięskich linii wynosi dokładnie 27, niestety nie mamy wpływu na ich ilość i 27 jest wartością domyślną. Gra toczy się na 3 bębnach, jest to więc typowo klasyczny slot.

Minimalny zakład wynosi 10, a maksymalny 100 kredytów. RTP to dokładnie 96,25% według strony producenta. W Wild Jack nie mamy co prawda symbolu Scatter, ale za to producent daje nam do dyspozycji symbol kowboja, który jest symbolem Wild.

Zasady automatu Wild Jack

Wild Jack jest klasycznym slotem, nie ulega jednak wątpliwości, że w pewien sposób odbiega od innych owocowych kasyno online slotów. Losujemy nie tylko owocowe symbole, ale również takie, które kojarzą się z dzikim zachodem. Wazdan na pewno zdał sobie sprawę z tego, że nudne owocówki zostaną z czasem wyparte z rynku, z tego właśnie powodu mamy tak ciekawą grę, jaką jest Wild Jack.

Nawigacja w Wild Jack jest naprawdę prosta. Po prawej stronie panelu sterowania, który to znajduje się na samym dole gry, widzimy żółwia. Jest to symbol odpowiadający za szybkość gry. Żółw, czyli najwolniejszy tryb gry jest domyślnym trybem. Po kliknięciu tego symbolu przeskakujemy do szybszego trybu gry, symbolizowanego przez zająca. Ostatnim, najszybszym trybem jest tryb symbolizowany przez galopującego konia.

Również po prawej stronie znajdują się pola, w których widzimy wygraną z ostatniego losowania oraz nasze saldo, określone przez producenta jako „balance”.

Na samym środku mamy oczywiście przycisk rozpoczęcia rozgrywki. Na pewno go nie przeoczycie, ponieważ jest to największy przycisk w całym panelu sterowania rozgrywką.

Po lewej stronie widzimy ilość zwycięskich linii, czyli domyślną wartość wynoszącą 27. Nieco bardziej po prawej stronie mamy możliwość regulowania wysokości naszego zakładu. Robimy to oczywiście za pomocą plusa i minusa.

Mimo że jest to owocówka, możemy liczyć na kilka bonusów. Pierwszym z nich jest oczywiście symbol Wild. Drugim bonusem, który możemy wylosować, jest ściana symboli. Ściana tych samych symboli mnoży naszą wygraną trzykrotnie!

Wiemy już bardzo dużo na temat gry Wild Jack. Pytanie brzmi, jak duże nagrody możemy wygrać za wylosowanie poszczególnych symboli? Przyjmijmy, że obstawiamy najmniejszy możliwy zakład:

  • 3 symbole kowboja, który jest również symbolem WILD = 1600 kredytów
  • 3 symbole czerwonego byka = 800 kredytów
  • 3 symbole „bar” = 400 kredytów
  • 3 symbole gwiazdy szeryfa lub szczęśliwej siódemki = 80 kredytów
  • 3 dzwonki, arbuzy lub winogrona = 40 kredytów
  • 3 maliny, truskawki lub śliwki = 20 kredytów
  • 3 pomarańcze, cytryny lub wiśnie = 10 kredytów

Symbolika dzikiego zachodu doskonale uzupełnia ten owocowy slot. Przełamanie monotonnej symboliki owoców wychodzi producentowi Wazdan niesamowicie dobrze. Zagraj w Wild Jack na naszej stronie i przekonaj się sam. Ta wyjątkowa owocówka jest dostępna na naszej stronie całkowicie za darmo!