Wild Respin

Wild Respin

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Wild Respin za darmo

Zapewne wielu graczy doskonale zna firmę Amatic Industries, a może nawet grało w niektóre z jej produktów. Jest to jakby nie było dosyć popularny producent, który specjalizuje się w prostych grach slotowych z grupy owocówek i Hot Spotów. I właśnie do tego grona zaliczyć możemy tytuł, który chcemy Ci dzisiaj zaprezentować. Jest nim Wild Respin kasyno online automat, który został wydany ponad dekadę temu, bo w 2011 roku, ale wciąż jest niezwykle interesującą propozycją z powodów, które zamierzamy Ci dzisiaj opisać nieco bliżej.

Poza tym możesz poznać również tę grę od strony praktycznej, jako że specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy ją w wersji demonstracyjnej na naszej stronie. Nie zapłacisz za grę, nie musisz nawet się u nas rejestrować, czy też klikać w reklamy – ale też niczego nie wygrasz. Wystarczy tylko uruchomić tę grę na dowolnym urządzeniu, jakim dysponujesz, a potem tylko grać tak długo, jak tylko będziesz mieć ochotę. To świetny sposób na trenowanie, nabieranie doświadczenia i sprawdzanie kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Na pewno przyda Ci się to w przyszłości, gdy będziesz mieć ochotę na zagranie w Wild Respin online w swoim ulubionym kasynie online, tym razem w wersji na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe informacje o grze Wild Respin

Wild Respin darmowa gra hazardowa online to wiekowy już dosyć produkt, bo wydany na rynek w 2011 roku. Jest on oczywiście dziełem firmy Amatic Industries. Była to jedna z pierwszych gier slotowych wykorzystujących mechanikę z pięcioma bębnami i czterema rzędami symboli – co oznacza, że w oknie gry mamy do dyspozycji aż 20 symboli. Poprowadzono wśród nich aż 40 aktywnych linii wygranych. Sam tytuł należy do kategorii Hot Spot lub po prostu gier owocowych.

Mamy tutaj wyjątkowo szeroki zakres zakładów, bo możemy postawić jednorazowo nawet 4 tysiące monet – a to rzecz jasna przekłada się jednocześnie na gigantyczne wygrane. Poza tym ten slot cechuje się współczynnikiem zwrotu dla gracza wynoszącym 96,00% oraz wysoką zmiennością, więc możesz spodziewać się, że przy odrobinie szczęścia trafisz naprawdę konkretną sumę! Z funkcji specjalnych mamy też typową dla wielu produktów firmy Amatic grę bonusową typu Gamble, darmowe re-spiny, Wildy i Scattery.

Sposób grania na automacie Wild Respin

Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję grać w jakieś tytuły w portfolio Amatic, to bez problemu poradzisz sobie i z Wild Respin online. Gra ma bowiem wyjątkowo prosty interfejs i ogólnie wygląd. Na ekranie widzimy jedynie niebieskie tło oraz duże okno gry z wyraźnymi i łatwymi do odróżnienia symbolami (co jest szczególnie istotne w momencie, gdy zamierzasz grać na telefonie komórkowym).

Pod oknem gry widzimy prosty panel sterowania z kilkoma przyciskami – AUTO START ustawiający tryb gry automatycznej, HELP, GAMBLE, LINES, BET i START. Oczywiście opisy przycisków podpowiadają ich znaczenie, na przykład GAMBLE aktywuje się po uzyskaniu dowolnej wygranej i pozwala zagrać w dodatkową grę bonusową, BET służy do określania kwoty zakładu, LINES definiuje liczbę aktywnych linii wygranych, a START rozpoczyna rozgrywkę. Warto podkreślić jeszcze znaczenie przycisku HELP, który pozwala zapoznać się z podstawowymi informacjami o grze oraz tabelą wygranych dzięki wbudowanemu samouczkowi.

Funkcje specjalne gry Wild Respin

Jeśli chodzi o funkcje specjalne, to mamy w grze Wild Respin tylko kilka typowych dla firmy Amatic opcji:

  • Złoty krzyż to Wild, który zastępuje inne symbole. Jeśli na bębnie numer jeden pojawią się 4 jednakowe symbole oraz gdzieś w oknie gry znajdzie się dodatkowo Wild, to gra uruchomi darmowy respin pozwalając graczowi na uzyskanie kolejnych wygranych.
  • Złota gwiazda to Scatter. Wypłaca wygrane za 3, 4 lub 5 symboli w dowolnym miejscu okna gry.
  • Całe okno gry wypełnione jednakowymi symbolami to automatyczna wypłata miliona monet!

A jak wygląda tabela wygranych dla Wild Respin? Oto zestawienie wszystkich dostępnych kombinacji symboli i przypisanych do nich wygranych. Wartości w tej tabelce dotyczą grania na maksymalną możliwą kwotę zakładu.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwona siódemka 1 500 5 000 25 000
BAR 1 000 2 500 12 500
Arbuz i winogrona 500 2 000 5 000
Pomarańcza i śliwka 250 1 000 2 500
Scatter 5 000 25 000 250 000
Wiśnie i cytryna 125 500 1 250

Wild Respin – jak oceniamy tę grę?

Wystarczy, że tylko przez krótką chwilę pograsz w Wild Respin za darmo, aby stwierdzić, że jest to naprawdę wyjątkowo interesująca gra. Wprawdzie na pierwszy rzut oka nie prezentuje się jakość szczególnie wybitnie, bo oprawa graficzna w niej zdecydowanie nie pasuje do dzisiejszych standardów, ale wysokości wygranych uzyskiwane dzięki możliwości stawiania wysokich kwot jest naprawdę czymś, o czym nie da się zapomnieć! Jeśli więc jeszcze nie miałeś okazji zagrać w Wild Respin, to naprawdę warto nadrobić te zaległości.

FAQ

Gdzie uda mi się pograć w Wild Respin za darmo?

Dla wszystkich tych, którzy mieliby ochotę poznać tę grę nieco bliżej, przygotowaliśmy wersję Wild Respin demo. Jest ona w pełni darmowa, dostępna dla wszystkich bez żadnych ograniczeń i pozwoli Ci zagrać na dowolnym urządzeniu. Możesz więc w ten sposób potrenować przed rozpoczęciem grania w tę grę na prawdziwe pieniądze oraz dobrze się bawić.

Czy w grze Wild Respin mogę wygrać darmowe spiny?

Tak i nie. Z jednej strony w tej grze nie ma typowych darmowych spinów aktywowanych przez Scattery, ale za to jak można spodziewać się na podstawie tytułu, Wild Respin automat do gry oferuje darmowe re-spiny po spełnieniu określonego warunku. Szczegółowe informacje na ten temat opisujemy w jednym z punktów naszej recenzji!

Czy Wild Respin slot to gra z wysokimi wygranymi?

Tradycyjnie dla firmy Amatic mamy tutaj możliwość stawiania naprawdę wysokich kwot zakładów, nawet do tysiąca monet. A to przekłada się na wysokość końcowych wygranych. Jeśli zdecydujesz się zagrać na maksymalną kwotę, to grając w Wild Respin na prawdziwe pieniądze możesz jednorazowo zgarnąć nawet jeden milion monet - a to już jest naprawdę konkretna suma pieniędzy.

Co muszę zrobić, żeby zagrać w Wild Respin na smartfonie?

Nic nie będziesz musiał robić. Wynika to z jednego prostego faktu. Mimo dość zaawansowanego już jak na dzisiejsze czasy wieku gra Wild Respin bez rejestracji została przez firmę Amatic wykonana w technologii HTML5. A to oznacza, że działa ona w pełni pod kontrolą przeglądarki internetowej, ponadto nie musisz robić żadnych dodatkowych przygotowań, by w nią zagrać.