Wolf Hunters

Wolf Hunters

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Wolf Hunters – darmowy automat do gry

Wolf Hunters automat to kolejny hit od Yggdrasil, który już od pierwszych chwil robi ogromne wrażenie. Twórcy są znani z tego, że przykładają ogromną wagę do warstwy fabularnej, która zawsze jest odpowiednio powiązana z oprawą graficzną i funkcjami specjalnymi. Wolf Hunters porusza popularny temat łowców wilkołaków, którzy udali się na polowanie, gdzie czeka na nich wiele niebezpieczeństw, ale także nagród… Producent zrealizował wszystko z ogromnym rozmachem, co widać, chociażby po animowanym intro, które wprowadza gracza w fabułę, pozwalając poczuć immersję z tym, co dzieje się na ekranie. Yggdrasil jako jedna z nielicznych firm stosuje takie zabiegi i jeśli ktoś lubi takie klimatyczne wstawki, to Wolf Hunters gra jest tym, czego mu potrzeba.

Automat można sprawdzić już na naszej stronie internetowej. Postaraliśmy się o udostępnienie wersji demonstracyjnej gry, dzięki której każdy gracz będzie mógł sprawdzić grę całkowicie za darmo. Wolf Hunters demo przyznaje bardzo dużą pulę fikcyjnych pieniędzy, które resetują się z momentem wyłączenia gry, co sprawia, że z jednej strony wygrane nie mają większego znaczenia, ale tak samo jest z przegranymi. To tworzy idealne środowisko do całkowitego poznania slotu przed potencjalną gry na prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze informacje o Wolf Hunters

Pod względem technicznym to standardowy wideo slot, który ma pięć bębnów losujących po trzy ikony. Linii wypłacających jest 20, co również jest standardem dla gier tego formatu. To, co może przykuwać uwagę, to wysoki RTP (96,3%). Przy takim formacie rozgrywki ten współczynnik zapewnia, że na ekranie dzieje się naprawdę dużo. Niekiedy trzeba przeczekać chwilę bez żadnych trafień, ale w końcu zawsze trafia się coś interesującego. Zakład ustawia się jako kwotę na każdą z aktywnych linii. Całkowita wartość pojedynczego obrotu wynosi od 0,1 do 100.

Wolf Hunters automat do gry to pozycja, która bardzo mocno opiera się na działaniu swoich funkcji specjalnych. Twórcy zastosowali standardowe rozwiązania jak Wild, czy bonus darmowych spinów, ale także różne oryginalne funkcje, które powstały specjalnie dla tej produkcji. Maszyna ma także standardowe opcje ułatwiające rozgrywkę – MAX BET oraz automatyczna gra. Jako że slot miał premierę w 2018 roku, to jest dostosowany do wszystkich nowoczesnych rozwiązań z zakresu zabawy mobilnej. Wystarczy go po prostu uruchomić z poziomu danego urządzenia i wszystko dostosuje się w sposób automatyczny.

Interfejs oraz grafika gry Wolf Hunters

Gry Yggdrasil zawsze prezentują się prawdziwie spektakularnie i nie inaczej jest w przypadku Wolf Hunters online. Całość została dostosowana do tematyki gry. W tle widać klimatyczny, spowity w mroku zamek, a nad ekranem z symbolami widnieje ikona wilkołaka z paskiem życia. Z kolei po bokach stoją dwie postaci ze wskaźnikami „szału”, który po napełnieniu uruchamia bonus darmowych spinów za rejestracje.

Obsługa gry to już standardowy interfejs użytkownika, gdzie twórcy zaprezentowali swój uniwersalny zestaw możliwości. Oprócz informacji o liczbie linii, wartości monety oraz zakładu i saldzie konta, można skorzystać z takich funkcji jak:

  • ustawienie wartości zakładu,
  • maksymalny zakład,
  • automatyczna gra,
  • standardowe losowanie wyniku.

Dodatkowo z lewej strony umieszczono kilka mniejszych przycisków odpowiadających za ustawienia i zasady gry. Ikona „i” odpowiada za uruchomienie tabeli wypłat, gdzie można sprawdzić wszystkie potencjalne wygrane, jak działają funkcje specjalne oraz sprawdzić przebieg każdej z linii wypłacających. W to miejsce należy udać zaraz po uruchomieniu Wolf Hunters bez rejestracji lub na prawdziwe pieniądze, bo w ten sposób można skutecznie zoptymalizować swoją rozgrywkę i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Wypłaty i bonusy Wolf Hunters

Standardowe wygrane są wypłacane w bardzo prosty sposób – od lewej do prawej na danej linii musi pojawić się trzy, cztery lub pięć takich samych symboli. Wygrana jest proporcjonalna do zakładu. Przy zakładzie całkowitym, wynoszącym 1, potencjalne nagrody za symbole wynoszą.

Symbol X3 X4 X5
Karo, Trefl 10 20 50
Pik 16 30 60
Kier 16 30 70
Kołek 20 70 150
Eliksir 30 100 200
Wnyki 40 150 250
Wilkołak 50 300 500
  • Wild – symbol zamieniający się ze wszystkimi wyżej wymienionymi ikonami. Łączy się z nimi, zapewniając łatwiejsze tworzenie kombinacji.
  • Wilkołak – kiedy pojawia się na ekranie, losowy łowca atakuje go. Po wygranej walce zamienia się w Wild. Jego zdrowie spada do 1, a zasięg łowcy zwiększa się o 1.
  • Darmowe spiny – uruchamiają się po trafieniu symboli BONUS (łowcy) na bębnach 1 i 5. Premia to 10 darmowych spinów, podczas których łowcy mają większą szansę na wygranie walki z wilkołakiem.
  • Ulepszenia łowców – po trafieniu trzech i więcej symboli łowców podczas rundy darmowych spinów powoduje ich ulepszenie. Usprawnienie obejmuje dodanie dwóch darmowych spinów oraz rozszerzenie wszystkich symboli Wild.
  • Wskaźnik RAGE – zapełnienie wskaźnika znajdującego się przy łowcy powoduje przyznanie 10 darmowych spinów łowcy z jego ulepszeniem.
  • Pasek życia wilkołaka – obniżenie życia wilkołaka do 0 powoduje przyznanie 10 darmowych spinów zabójcy, a wszystkie wilkołaki automatycznie zamieniają się w Wild i rozszerzają się.

Jak widać, atrakcji jest tak dużo, że warto to wszystko najpierw sprawdzić w wersji Wolf Hunters za darmo.

Wolf Hunters – ogólne podsumowanie

To produkcja, która powinna się spodobać każdemu fanowi gier losowych. Twórcy stworzyli sobie schemat gry idealnej, która jest łatwa w użytkowaniu, ma ciekawą fabułę oraz ogrom zawartości dodatkowej i skutecznie realizują swoje kolejne projekty. W przypadku tego slotu trudno byłoby wskazać jakąś słabszą stronę. No chyba że ktoś poszukuje klasycznej zabawy. Wtedy ta produkcja w ogóle nie spełni pokładanych w niej nadziei. Wszystkich innych gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym slotem, bo zdecydowanie warto wybrać się na tę przygodę.

FAQ

Czy gra Wolf Hunters ma wersję testową?

Tak – gra jest dostępna już na naszej stronie internetowej. Wystarczy uruchomić ją bez wymogu logowania i automatycznie włączy się w wersji demo.

Czy podczas gry w Wolf Hunters można natrafić na premię darmowych spinów?

W grze zastosowano kilka wersji darmowych spinów, które zależą od kryteriów, jakie uda się spełnić.

Czy slot Wolf Hunters pozwala na wygrywanie prawdziwych pieniędzy?

Gry Yggdrasil mają niezbędne licencje hazardowe i są udostępniane w prawdziwych kasynach internetowych, gdzie można się bawić w Wolf Hunters na prawdziwe pieniądze.

Chcę zagrać w Wolf Hunters. Czy muszę się do tego przygotować ze względu na wymagane oprogramowanie?

Nie, gra została stworzona zgodnie z technologią HTML5, dzięki czemu nie trzeba się przejmować takimi kwestiami. Wystarczy ją po prostu uruchomić i wszystko samo się dostosuje.