Woop Woop

Woop Woop

Star Star Star Star Star
(
7
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Woop Woop gra online

Woop Woop to kolejny godny uwagi przedstawiciel gry hazardowej z gatunku hot spot online. Jego popularność wywodzi się z prostoty w obsłudze, z nietypowej oprawy graficznej i trochę bardziej rozbudowanej mechaniki, która mimo wszystko jest bardzo łatwo przyswajalna dla każdego gracza bez wyjątku.

Automat do gry Woop Woop wydawnictwa Reel Time Gaming to bardzo atrakcyjny slot owocowy z dodatkiem ikon karcianych. Wszystkie symbole, przyciski i sam ekran gry zawarte są w jednolitym galaktycznym stylu. Delikatne nawiązania do nowoczesności i gwiezdne elementy to świetna odskocznia od klasycznych gier, które powielają schematy i nie zaskakują swoich fanów niczym szczególnym.

Wrażenia z rozgrywki i sam klimat slota przemawia, by sprawdzić swoje siły właśnie w tej grze. W ramach tej recenzji poruszymy również temat nagród oraz jakości rozgrywki i oferty bonusów, które są równie ważną kwestią i wpływają na całokształty podczas oceny i wyboru nowej przyszłej gry na nudne wieczory.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej recenzji. Wspólnie sprawdzimy wszystkie opcje i wyciągniemy ostateczne wniosku, analizując możliwości i jakość gry Woop Woop. Z tego miejsca mamy zamiar zaprosić graczy do darmowego uruchomienia gry Woop Woop bez rejestracji na naszej stronie, by osobiście przetestować wszystkie opcje maszyny.

Woop Woop – specyfikacja techniczna gry

Akcja rozgrywki w automacie Woop Woop dzieje się na standardowym ekranie do gry. Przez cały czas gra rozgrywa rundy na stałym widoku stworzonym z pięciu bębnów i trzech wierszy. Spośród piętnastu pól uwzględniane są trafienia pełnych linii ikon od trzech do pięciu identycznych symboli. Trafienia muszą pokrywać się z przynajmniej jedną linią wygrywającą. Łączna suma linii wypłat w Woop Woop wynosi aż 25 możliwości.

Warto wspomnieć o wielu dostępnych stawkach, które mają realny wpływ na wysokość wygranych w rundzie. im większa stawka na jedno zakręcenie, tym większa szansa na zgarnięcie wysokiej nagrody. Woop Woop demo oraz pełna wersja gry posiada specjalny manipulator do ustalania zakładu, gdzie gracz może wybierać wartości z przedziału od 0,25 do 125 kredytów na jeden obrót. Wraz z regulacją stawki zmienia się propozycja wypłat dla każdej dostępnej ikony. Konkretne wartości omówimy w kolejnym akapicie dotyczącym bonusów.

Woop Woop gra online to klasyczny slot. W grze poza wygranymi z zakręceni można trafić na symbol Wild i ikony Stack. Taka konfiguracja jest wystarczająca, by zagwarantować graczom bardzo cenne wygrane, dlatego dodatkowe funkcje specjalne Wild, gra wieloosobowa i Jackpoty nie zostały wprowadzone do oferty tego slota. Mimo wszystko wysoka zmienność gry i RTP 96,2% gwarantuje efektywną zabawę, a w konsekwencji zadowolenie na twarzy większości graczy.

QTech przy okazji tworzenia gry z myślą o komputerach stacjonarnych nie zapomniał o mobilnych graczach. Z tego też powodu gra Woop Woop automat działa na dowolnym sprzęcie, w tym urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. Co ważne gry nie trzeba pobierać i działa identycznie jak w przypadku komputerów PC. Uruchomienie gry w przeglądarce na dowolnym smartfonie lub tablecie dostosuje widok pod urządzenia mobilne i pozwala na grę bez żadnych ograniczeń na klasycznych zasadach Woop Woop online wersji desktop.

Grafika i zasady gry w Woop Woop

Oprawa graficzna tego automatu jest prosta, dzięki czemu slot działa szybko nawet przy słabym połączeniu z internetem. Ponadto dzięki klasycznemu widokowi gra cieszy się dużą popularnością, ponieważ nawiązuje do najlepszych tytułów hot spot. Wszystkie ikony są wystylizowane zgodnie z tłem gry. Naszym zdaniem slot nawiązuje do galaktycznego klimatu gwiazd i nowoczesności, dlatego wszystkie kształty są smukłe, a kolory gry są żywe i pełne akcji.

Wszystkie zasady rozgrywki związane z obsługą i rozliczaniem zwycięskich trafień oraz funkcjonowaniem bonusów dostępne  są w oficjalnym regulaminie gry. Odnośnikiem do niego jest przycisk menu w lewym dolnym rogu. Nasi eksperci rekomendują zapoznanie się z karta regulaminu przed pierwszą rundą.

Obsługa gry również nie należy do skomplikowanych. Wszystko dzieje się intuicyjnie, a gracz steruje akcją, wykorzystując tylko kilka podręcznych przycisków. Woop Woop do obsługi nie wymaga żadnych hazardowych umiejętności i bardzo szybko staje się prostą grą na długie wolne godziny.

Funkcje w grze Woop Woop i tabela wypłat

Ta gra nie oferuje zbyt wielu bonusów, a to za sprawą wystarczająco dobrych opcji dodatkowych, które są rzadko spotykane w innych tego typu grach. Pomijając ikonę Wild, która jest znana i lubiana, a działa jak uniwersalny symbol zastępuje acy dowolny element w kombinacji, Woop Woop zaskakuje graczy dostępnością ikon Upgrade.

Ikony z symbolem Upgrade mogą przybierać całkowicie inną funkcjonalność oznaczoną symbolem z kółka tuż obok właściwego elementu. Każdy z nich ma przypisaną dodatkową wartość nagrody i na tej zasadzie gracz jest w stanie tworzyć dodatkowe kombinacje przy okazji każdego standardowego zakręcenia. Funkcja Upgrade nie jest skomplikowana, a jej wyjaśnienie można poznać wykorzystując w tym celu przycisk z odnośnikiem do zasad gry. W tym miejscu widoczne są wszystkie informacje o możliwościach poszczególnych oznaczeń i potencjalnej wysokości wygranej dla każdych z nich.

Kolejnym atutem tej gry hazardowej jest dostępność dowolnej ściany ikon, czyli najwyższych wygranych sięgających dziesiątek tysięcy żetonów na spin. Najbardziej wartościowa ikona to symbol płonącej siódemki, gwarant wygranej rzędu 25,000 żetonów dla trafienia kompletu 15 ikon w widoku gry dla niskiej stawki równej zaledwie 5 żetonom.

Jak w przypadku innych gier, tak samo Woop Woop ma swoją standardową tabelę wypłat, według której rozlicza się trafienia i zasila konto graczy dla standardowego zakręcenia. Przykład wartości nagród dla jednego spina przy stawce 5 żetonów prezentuje się następująco:

Symbol x3 x4 x5
Siódemka 50 250 1,000
Arbuz 30 150 750
Winogrona 20 75 350
Śliwka 15 50 200
Pomarańcza 10 35 150

Woop Woop – wnioski z recenzji

Woop Woop automat do gry jest przedstawicielem klasycznej rodziny gier hazardowych hot spot i doskonale spełnia wszystkie cechy tego typu gier. Grając w Polskim kasynie automat jest prosty w obsłudze, nie posiada zbędnych funkcji dodatkowych, proponuje wysokie nagrody i duże stawki na zakręcenie,a  przy tym jest darmowy i działa na praktycznie wszystkich urządzeniach, w tym komputerach i smartfonach.

Gra cieszy się dużym zainteresowaniem graczy, którzy często wspominają wysoki wynik RTP i rzadziej spotykaną opcję Upgrade. Taka konfiguracja gry jest ciekawą odskocznią od typowych systemów rozliczeń, dlatego naprawdę warto sprawdzić się, grając w grę na naszej stronie bez depozytu.

Woop Woop za darmo dostępny jest dla każdego bez wyjątku. Slot włączy się w oknie przeglądarki i nie będzie wymagać żadnych wtyczek i instalacji. Nie czekaj i już teraz rozpocznij trening, by wejść do gry w Woop Woop na prawdziwe pieniądze z doświadczeniem i planem na grę. Powodzenia!